Aquahealing

Aquahealing je individuální vodní terpie a ucelená forma péče o tělo i duši. Probíhá ve dvojici terapeut- klient, ve vodě o teplotě cca 34°C.
Propojuje techniky práce nad vodou WATSU (water shiatsu) a práce pod vodou WATA (wasser tanz). Veškeré techniky jsou zaměřeny na uvolnění svalů, snížení napětí vazů a šlach, zvýšení hybnosti kloubů, harmonizaci a hluboké relaxaci těla i mysli, tak často přetížené nejrůznějším tlakem okolí. Terapie je velmi vhodná při nejrůznějších bolestech, které znemožňují běžný pohyb na souši. Je vhodná pro všechny věkové kategorie a nejsou zde žádná tělesná omezení.
Terapie probíhá v souladu s přáním a potřebami klienta. Terapeut dává po celou dobu oporu hlavě klienta, který si tak může s důvěrou a v bezpečí užívat čas pro sebe a zaměřit svou pozornost k sobě a ke svým potřebám.

  • Aquahealing uvolňuje a protahuje zatuhlé svalstvo, vazy i klouby a zvyšuje tak např. kloubní hybnost,
    protahuje páteř i celou kostru.
  • Napomáhá zvědomit dech, prohloubit jej a zlepšit kvalitu vědomého dýchání.
  • Harmonizuje a navozuje stav hluboké relaxace těla i mysli.
  • Dává možnost postupně odbourávat stres, případné úzkosti i všemožné strachy.
  • Vytváří tak prostor pro budování důvěry, poznání sebe sama a spouštět samoléčebný proces.

Délka ošetření a cena:
Základní ošetření probíhá v délce cca 50 min. + 10 min. relaxace ve vodě po ošetření.

Cena 1000 Kč. Platit lze předem bankovním převodem nebo hotově přímo na místě.

Potvrzením termínu se objednávka stává závaznou. Pokud se ze závažných důvodů nemůžete dostavit a objednaný termín musíte zrušit, můžete za sebe poslat náhradu nebo jsem nucená účtovat storno poplatek ve výši 50% ceny základního ošetření. Proto prosím vždy o včasné info, ať máme co největší prostor pro možnost nabídnout termín dalším zájemcům.

Termíny PROSINEC 2018:

ÚTERÝ  18.12. od 16:00 hodDSC_6326

DSC_6322